مشاهده خبر

تکمیل اطلاعات جهت دریافت لینک پروفایل جدید

1398/06/13

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در راستای انجام مأموریت‏ های خود در حوزه ساماندهی و رتبه‌بندی کسب و کارهای الکترونیکی با هدف فرهنگ سازی و کمک به ارتقاء کیفیت فضای تجارت الکترونیکی کشور و حمایت از حقوق فعالان این حوزه به ویژه مصرف‏ کنندگان و خریداران، در نظر دارد از از تاریخ 1398/07/01، امتیازات دریافتی کسب و کارها در دو محور سوابق عملکرد (در این فاز صرفاً شاخص های مسئولیت پذیری مالی، پاسخگویی به شکایات و سوابق تخلفات) و توانمندی (در این فاز صرفاً شاخص توانمندی مالی) را به طور عمومی در پروفایل اینماد مرتبط با هر کسب و کار نمایش دهد.

لذا کسب و کارهای محترم می‏بایست در فرصت باقی‏مانده تا تاریخ مذکور، نسبت به تکمیل و به‌روزرسانی پروفایل کاربری خود اقدام نمایند.

جهت انجام این کار، پس از ورود به پنل کاربری، از منوی سمت راست گزینه کسب و کار و سپس گزینه مدیریت کسب و کار را انتخاب نمایید. در صفحه باز شده، برای هر دامنه گزینه ویرایش کسب و کار را زده و بخش ابتدایی این صفحه بخش ("تکمیل اطلاعات پروفایل کسب و کار") را تکمیل نموده و سپس دکمه ثبت را بزنید.

اطلاعات جهت بررسی به کارشناسان ما ارجاع داده می شود و پس از بررسی و تایید آن، میتوانید کد جدید پروفایل دامنه خود را از بخش مدیریت کسب و کار دریافت نمایید و آن را در سایت کسب و کاری خود قرار دهید تا از آن به بعد پروفایل جدید کسب و کار شما نمایش داده شود.


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه وب سایت نماد اعتماد الکترونیکی، از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های مربوط به نماد اعتماد الکترونیکی مطلع شوید.