مشاهده خبر

حضور در نمایشگاه مجازی شهر هوشمند برای کسب‌وکارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی

1399/09/10

نمایشگاه بین المللی مجازی شهر هوشمند Smart City Expo 2020 از تاریخ 17 الی20 آذرماه سال 1399 با رویکرد ایجاد تعاملی سازنده و ایجاد همبستگی و هم‌افزایی ملی و بین المللی برگزار می‌گردد. این نمایشگاه طی سه روز به منظور بررسی تحول در آینده شهرسازی و آشنایی با فناوری‌های نوین شهرهای هوشمند برگزار می‌شود و شرایطی برای شبکه‌سازی بین المللی در راستای مشارکت و دسترسی به پروژه های عظیم و کلان هوشمندسازی جهان را فراهم می‌کند.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در راستای حمایت از کسب‌وکارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی، تسهیلاتی جهت مشارکت در این نمایشگاه درنظرگرفته است تا برای کسب‌وکارها امکان آشنایی با نوآوری‌های داخلی و خارجی در زمینه هوشمندسازی شهری فراهم شود و فرصتی جهت ارائه خدمات خود داشته باشند.

کسب‌و‌کارهای دارای نماد که علاقه‌مند به شرکت در این نمایشگاه بین‌المللی هستند، می‌توانند درخواست خودرا جهت شرکت رایگان در این نمایشگاه تا تاریخ 99/09/14 از طریق info@enamad.ir ثبت نمایند.


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه وب سایت نماد اعتماد الکترونیکی، از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های مربوط به نماد اعتماد الکترونیکی مطلع شوید.